Pro veterináře


Jméno:
Heslo:

Veterinární přípravky


VETRAMIL ® mast na rány s medem a esenciálními oleji na ošetření ran u zvířat.

Vetramil ® je mast vyrobená z medu a esenciálních olejů. Mast změkčuje a chrání suchou kůži. Vetramil ® obsahuje med s velmi vysokým obsahem enzymů. Tyto enzymy mají antibakteriální účinek a rychle vyčistí infikované rány. Nízké pH vytváří v ráně přírodní a hojivé prostředí. Esenciální oleje stimulují opravu poškozené kůže a zlepšují dezinfekci. Mast Vetramil ® účinkuje bez čekání. Přípravek Vetramil ® stimuluje hojení menších i velkých ran, snižuje riziko infekce v ráně a může být aplikován u všech domácích zvířat. Vetramil ® zklidňuje podrážděnou pokožku a pomáhá redukovat svědění.

Balení: 10 g, 30 g

VETRAMIL ® MET roztok k výplachu dělohy

Vetramil ® MET je roztok k výplachu dělohy, určený jako doplněk při léčbě metritidy dojnic se středně závažným průběhem, kdy přispívá ke zklidnění zanícených míst a tím, že vyvolává mírnou hyperémii, napomáhá regeneraci děložní tkáně. Použití přípravku se opírá o vlastnosti medu, především vysoký obsah enzymů, kdy ve vlhkém prostředí z enzymu glukóza-oxidázy dlouhodobě uvolňuje malé množství peroxidu vodíku

Balení: 500 ml

Vetramil ® Auris: ušní kapky pro domácí zvířata

Vetramil ® Auris jsou ušní kapky na bázi medu v kombinaci s propylenglykolem. Med ve Vetramilu má vysoký obsah enzymů a nízké pH. Enzym glukózooxidáza zajišťuje ve vlhkém prostředí pozvolné uvolňování velmi malých koncentrací peroxidu vodíku. Díky lehce vizkóznímu složení se kapky dostávají snadno do zevního zvukovodu a podporují regenerační schopnost citlivé, zarudlé a podrážděné kůže.

Balení: Dávkovací aplikátor 15 ml

Vetramil ® DERMASHAMPOO

Vetramil® Dermashampoo je vhodný pro dospělé psy a štěňata od 6 týdnů věku. Byl vyvinut speciálně pro psy náchylné k podráždění kůže. Hodnota pH šamponu odpovídá vyššímu stupni kyselosti kůže psů a nenarušuje její přirozenou tukovou vrstvu. Šampon obsahuje med, který je bohatý na enzymy. Přírodní rostlinné antioxidanty a enzymy obsažené v medu čistí a zklidňují pokožku, zejména tu citlivou. Díky extraktu z aloe vera šampon kůži hydratuje a pečuje o ni. Ricínový olej podporuje kvalitu srsti a dodává jí pěkný lesk.

Balení: 150 ml

Vetramil ® PAD: vlhčené krytí na rány

Vetramil® Pad je sterilní krytí na rány, které se skládá z absorpční vrstvy z přírodní viskózy, která je potažena neadhezní vrstvou polyetylénu. Vnitřní vrstva je impregnována malým množstvím kapaliny na bázi medu a glycerínu, díky čemuž je Vetramil® Pad mírně vlhký. Vetramil® Pad obsahuje čistý med s vysokým obsahem enzymů (mj. glukóza oxidázy), který je vyráběn za kontrolovaných podmínek. Kontrola procesu výroby medu zajišťuje, že Vetramil® Pad neobsahuje žádná rezidua pesticidů a zachovává si neustále stejnou kvalitu.

Balení: 5 x (10 x 10 cm)

Vetramil ® PAW WAX: vosk s medem na tlapky

Vetramil® PAW WAX, vosk s medem na tlapky, byl vyvinut speciálně pro ochranu polštářků na tlapkách psů. Venku za účelem prevence poškození polštářků tlapek za extrémních podmínek. Doma za účelem prevence klouzání, protože tento výrobek polštářky na tlapkách mírně zdrsňuje. Vysoká koncentrace medu bohatého na enzymy ve výrobku napomáhá rychlému vyhojení prasklin. Včelí vosk vytváří ochrannou vrstvičku, díky níž zůstávají polštářky tlapek za všech okolností v dobré kondici. Hořká chuť zabraňuje tomu, aby si pejskové vosk olízali.

Balení: 120 g

VETRAMIL ® SPRAY s medem a éterickými oleji pro péči o domácí zvířata

Vetramil Spray obsahuje med a éterické oleje v jemné emulzi. Sprej tvoří na kůži tenký film a zajistí tak optimální ochranu s dlouhodobým účinkem. Vetramil Spray obsahuje med s vysokým obsahem enzymů a má nízkou hodnotu pH. Enzymy zajišťují dlouhodobou ochranu kůže. Nízká hodnota pH vytváří příznivé prostředí a obnovuje přirozenou kyselost kůže. Přírodní antioxidanty obsažené v medu kůži zklidňují a čisté éterické oleje zesilují účinek medu.

Vetramil Spray je vhodný pro všechny druhy zvířat.

Balení: 100 mlZpět

Home page

Novinky

Nový produkt Availa Zn 100 EU

Představujeme nový produkt AVAILA Zn 100 EU, nutriční krmné aditivum pro hospodářská zvířata a drůbež

Nový přípravek Doxybactin

Představujeme nový přípravek DOXYBACTIN tablety pro psy a kočky

Nový přípravek Prevomax

Představujeme nový přípravek PREVOMAX injekční roztok pro psy a kočky

Nový přípravek Tranquigel

Představujeme nový přípravek TRANQUIGEL perorální gel k sedaci psů a koní

Nové přípravky řady FUMAGRI

Nově zařazujeme do sortimentu přípravky FUMAGRI

Nový přípravek Ophtocycline

Představujeme nový přípravek OPHTOCYCLINE, oční mast pro psy, kočky a koně

Nový přípravek pro skot - UNOMEC

Představujeme nový přípravek UNOMEC pour-on pro masný a mléčný skot

Novinka v sortimentu - Alphaderm Plus

Představujeme nový přípravek ALPHADERM PLUS, sprej pro psy k léčbě akutní dermatitidy

Nový přípravek pro psy a kočky-Myodine

Představujeme nový přípravek MYODINE k doplňkové anabolické terapii stavů u psů a koček

SEVARON s.r.o.
Palackého třída 163a
612 00 Brno
tel.: +420 541 426 370
fax: +420 564 403 201
e-mail: info@sevaron.cz
http://www.sevaron.cz