Pro veterináře


Jméno:
Heslo:

Přípravky pro malá zvířata


ALPHADERM PLUS sprej pro psy

Kožní roztok, sprej pro psy. K léčbě akutní dermatitidy u psů v případě, že je prokázáno, že smíšenou infekci způsobují bakterie Pseudomonas aeruginosa nebo Staphylococcus pseudointermedius citlivé na marbofloxacin a kvasinka Malassezia pachydermatis citlivá na ketokonazol.

AMOXIBACTIN 250 mg tablety pro psy

AMOXIBACTIN 50 mg tablety pro psy a kočky

AMOXIBACTIN 500 mg tablety pro psy

Antibiotikum ve formě tablet určené pro léčbu primárních a sekundárních infekcí dýchacích cest, primárních infekcí urogenitálního traktu, mastitíd (zánět mléčné žlázy) a lokálních kožních infekcí. Jedna tableta obsahuje 50 mg, 250 mg nebo 500 mg amoxicilinu.

BENAKOR F 2,5 mg potahované tablety pro kočky

Přípravek s aktivní látkou Benazeprili hydrochloridum ve formě tablet určený k redukci proteinurie spojené s chronickým onemocněním ledvin.

BENAKOR F 5 mg tablety pro psy

BENAKOR 20 mg tablety pro psy

Přípravek s účinnou látkou Benazeprilum ve formě tablet určený pro symptomatickou léčbu městnavého srdečního selhání s nebo bez použití podpůrné léčby. Jedna tableta obsahuje 5 nebo 20 mg Benazeprili hydrochloridum.

CANERGY 100 mg tablety pro psy

Přípravek s účinnou látkou Propentofyllinum ve formě tablet určený pro zlepšení periferního a cerebrovaskulárního prokrvení cév a zlepšení netečnosti, letargie a celkového chování u psů.

CARPORAL 40 mg tablety pro psy

CARPORAL 160 mg tablety pro psy

Přípravek s účinnou látkou Carprofenum ve formě tablet určený ke zmírnění zánětu a bolesti způsobené muskuloskeletálními poruchami a degenerativním onemocněním kloubů a jako pokračování v léčbě po parenterální analgezii při tlumení pooperační bolesti.

CARPROFELICAN 50 mg/ml injekční roztok pro psy a kočky

Injekční přípravek s účinnou látkou Carprofenum určený pro psy a kočky, indikovaný pro tlumení pooperační bolesti a zánětu.

CEFABACTIN 50 mg tablety pro psy a kočky

CEFABACTIN 250 mg tablety pro psy a kočky

CEFABACTIN 500 mg tablety pro psy

CEFABACTIN 1000 mg tablety pro psy

Antibiotikum (léčivá látka Cefalexinum) ve formě tablet určené pro léčbu infekcí vyvolaných bakteriemi citlivými na cefalexin.

CLAVUBACTIN 50/12,5 mg tablety pro kočky a psy

CLAVUBACTIN 250/62,5 mg tablety pro psy

CLAVUBACTIN 500/125 mg tablety pro psy

- antibiotikum ve formě ochucených tablet pro psy a kočky s vyšším obsahem účinných látek. Jedna tableta obsahuje 50 mg, 250 mg nebo 500 mg amoxicilinu potencovaného 12,5 mg, 62,5 mg, respektive 125 mg kyseliny klavulanové. Přípravek je určen pro léčbu infekcí kůže, močových cest, dýchacích cest, trávicího traktu a dutiny ústní vyvolaných bakteriemi citlivými na amoxicilin v kombinaci s kyselinou klavulanovou.

DEHELMINT 230/20 mg ochucené potahované tablety pro kočky

Přípravek s kombinací účinných látek Pyranteli embonas a Praziquantelum určený pro léčbu smíšených invazí způsobených gastrointestinálními hlísticemi a tasemnicemi následujících druhů:

Hlístice: Toxocara cati, Toxascaris leonina.

Tasemnice: Dipylidium caninum, Taenia taeniaeformis, Echinococcus multilocularis.

DEHELMINT Plus tablety pro psy

Přípravek s kombinací účinných látek Pyranteli embonas a Praziquantelum určený pro léčbu smíšených invazí způsobených gastrointestinálními hlísticemi a tasemnicemi následujících druhů:

Škrkavky: Toxocara canis, Toxascaris leonina (dospělci a stádia těsně před dosažením dospělosti)

Měchovci: Uncinaria stenocephala, Ancylostoma caninum (dospělci)

Tenkohlavci: Trichuris vulpis (dospělci)

Tasemnice: Echinococcus spp. (E.granulosus, E. multilocularis), Taenia spp. (T.hydatigena, T. pisiformis, T.taeniformis), Dipylidium caninum (dospělci a vývojové formy)

DERMANOLON 1,77 mg/ml + 17,7 mg/ml kožní sprej, roztok pro psy a kočky

Přípravek s kombinací aktivních látek Triamcinoloni acetonidum a Acidum salicylicum ve formě kožního spreje určený k léčbě seboroické dermatitidy.

DOXYBACTIN 50 mg tablety pro psy a kočky

Přípravek s účinnou látkou doxycyclinum ve formě tablet, určený k léčbě infekcí u psů a koček

Psi:

Rhinitida (zánět nosní sliznice) způsobená Bordetella bronchiseptica a Pasteurella spp., Bronchopneumonie (lobulární zánět plic) způsobená Bordetella spp. a Pasteurella spp., Intersticiální nefritida (zánět části ledvinové tkáně) způsobená Leptospira spp.

Kočky:

respirační infekce způsobené Bordetella bronchiseptica, Chlamydohila felis a Pasteurella spp.

DOXYBACTIN 200 mg tablety pro psy

Přípravek s účinnou látkou doxycyclinum ve formě tablet, určený k léčbě následujících infekcí u psů:

Rhinitida (zánět nosní sliznice) způsobená Bordetella bronchiseptica a Pasteurella spp., Bronchopneumonie (lobulární zánět plic) způsobená Bordetella spp. a Pasteurella spp., Intersticiální nefritida (zánět části ledvinové tkáně) způsobená Leptospira spp.

DOXYBACTIN 400 mg tablety pro psy

Přípravek s účinnou látkou doxycyclinum ve formě tablet, určený k léčbě následujích infekcí u psů:

Rhinitida (zánět nosní sliznice) způsobená Bordetella bronchiseptica a Pasteurella spp., Bronchopneumonie (lobulární zánět plic) způsobená Bordetella spp. a Pasteurella spp., Intersticiální nefritida (zánět části ledvinové tkáně) způsobená Leptospira spp.

ENROBACTIN 25 mg/ml koncentrát pro perorální roztok pro králíky v zájmovém chovu, hlodavce, okrasné ptactvo a plazy

Přípravek s aktivní látkou Enrofloxacinum ve formě koncentrátu pro perorální roztok určený k léčbě infekcí způsobených kmeny citlivými na enrofloxacin.

FINILAC 50 μg/ml perorální roztok pro psy a kočky

Přípravek s aktivní látkou Cabergolinum ve formě perorálního roztoku určený k léčbě falešné březosti u fen a k potlačení laktace u fen a koček.

FLOXABACTIN 15 mg tablety pro kočky a psy

Přípravek s účinnou látkou Enrofloxacin ve formě tablet určený:

FLOXABACTIN 150 mg tablety pro psy

Přípravek s účinnou látkou Enrofloxacin ve formě tablet určený:

Jedna tableta obsahuje Enrofloxacinum 50 nebo 150 mg.

FLOXABACTIN 50 mg tablety pro psy

 

FUNGICONAZOL 400 mg tablety pro psy

Přípravek s účinnou látkou Ketoconazolum ve formě tablet určený k léčbě dermatomykóz vyvolaných dermatofyty Microsporum canis, Microsporum gypseum a Trichophyton mentagrophytes.

FUNGICONAZOL 200 mg tablety pro psy

Přípravek s účinnou látkou Ketoconazolum ve formě tablet určený k léčbě dermatomykóz vyvolaných dermatofyty Microsporum canis, Microsporum gypseum a Trichophyton mentagrophytes.

FurNil 70g

Doplňkové krmivo pro ochranu koček a koťak před trichobezoáry. Pomáhá předcházet a zamezit vzniku běžných trichibezoárů u koček udržováním zdravého trávení, udržuje kočky aktivní a energické, má vynikající chutnost, což usnadňuje podávání a podporuje přirozené čištění organismu.

FUROSORAL 10 mg tablety pro psy a kočky

FUROSORAL 40 mg tablety pro psy a kočky

Přípravky s účinnou látkou Furosemidum ve formě tablet jsou indikovány k léčbě hydrotoraxu, hydroperikardu, ascitu a otoků, zejména v důsledku srdeční nedostatečnosti a poruchy funkce ledvin.

Koloidní stříbro

Přípravek na bázi koloidního stříbra.
Koloidní stříbro účinně působí na bakterie, plísně i viry.
Stříbro působí na mikroorganismy nepřímo rozkladem jejich enzymů, bez kterých nemohou existovat. Tento způsob účinku nevede ke vzniku rezistence, jako je tomu v případě antibiotik.
Přípravek na bázi koloidního stříbra.
Koloidní stříbro účinně působí na bakterie, plísně i viry. Stříbro působí na mikroorganismy nepřímo rozkladem jejich enzymů, bez kterých nemohou existovat. Tento způsob účinku nevede ke vzniku rezistence, jako je tomu v případě antibiotik.

MELOXIDOLOR 5 mg/ml injekční roztok

Injekční přípravek s účinnou látkou Meloxicamum určený pro psy, kočky, skot a prasata, indikovaný k tlumení zánětu a zmírnění bolesti při akutních a chronických stavech.

MELOXORAL 0,5 mg/ml perorální suspenze pro kočky

Přípravek s aktivní látkou Meloxicamum ve formě perorální suspenze určený ke zmírnění bolesti a zánětu při chronických poruchách muskuloskeletálního systému u koček.

MELOXORAL 1,5 mg/ml perorální suspenze pro psy

Přípravek s aktivní látkou Meloxicamum ve formě perorální suspenze určený ke zmírnění zánětu a snížení bolesti při akutních a chronických poruchách muskuloskeletálního systému u psů.

METOMOTYL 2,5 mg/ml injekční roztok pro kočky a psy

METOMOTYL 5 mg/ml injekční roztok pro kočky a psy

Injekční přípravky s účinnou látkou Metoclopramidum určené pro psy a kočky, indikované pro symptomatickou léčbu zvracení a snížené gastrointestinální motility v souvislosti s gastritidou, pylorickou křečí, chronickou nefritidou a trávicí nesnášenlivostí na některá  léčiva a jako prevence zvracení po chrurgických zákrocích.

METROBACTIN 250 mg tablety pro psy a kočky

METROBACTIN 500 mg tablety pro psy a kočky

Přípravek s účinnou látkou Metronidazolum ve formě tablet určený:

MYODINE 25 mg/ml injekční roztok pro kočky a psy

Injekční roztok obsahující Nandroloni lauras určený k použití u psů a koček jako doplňková léčba stavů, ve kterých je anabolická terapie považována za přínosnou.

NARCOSTART 1 mg/ml injekční roztok pro kočky a psy

Injekční přípravek s účinnou látkou Medetomidinum určený pro sedaci pro usnadnění manipulace se zvířaty, pro premedikaci předcházející celkové anestézii a u koček v kombinaci s ketaminem pro celkovou anestézii při méně závažných krátkodobých chirurgických zákrocích.

NARCOSTOP 5 mg/ml - injekční roztok pro psy a kočky

Injekční přípravek s účinnou látkou Atipamezolum určený pro zrušení sedativních účinků a kardiovasculárních účinků po použití α2-agonistů jako medetomidinu a dexmedetomidinu u psů a koček.

NERFASIN vet. 20 mg/ml, injekční roztok pro psy a kočky

Injekční přípravek s účinnou látkou Xylazinum určený k sedaci a premedikaci v kombinaci s anestetikem.

NutriPower pasta 70g

Vysoce kalorické, vysoce výživové doplňkové krmivo pro psy a kočky s obsahem vitamínů skupiny B, vitamínů A, D, E, minerálů a mastných kyselin pro doplnění a vyrovnání energetického a nutričního příjmu.

OTIMECTIN vet. 1 mg/g ušní gel pro kočky

Přípravek s účinnou látkou Ivermectinum ve formě ušního gelu určený pro léčbu otodectového svrabu (Otodectes cynotis) u koček.

OPHTOCYCLINE 10 mg/g oční mast pro psy, kočky a koně

Přípravek s účinnou látkou Chlortetracyclini hydrochloridum ve formě masti určený pro léčbu bakteriálních infekcí očí (keratitidy, konjunktivitidy a blefaritidy) způsobených Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Proteus spp. nebo Pseudomonas spp. citlivými ke chlortetracyklinu.

PREDNICORTONE 5 mg tablety pro psy a kočky

PREDNICORTONE 20 mg tablety pro psy a kočky

Přípravek s účinnou látkou Prednisolonum ve formě tablet určený pro symptomatickou léčbu nebo jako doplňková léčba zánětlivých a imunitně zprostředkovaných chorob u psů a koček.

PREVOMAX 10 mg/ml injekční roztok pro psy a kočky

Přípravek s účinnou látkou Maropitantum ve formě injekčního roztoku, určený k léčbě a prevenci zvracení u psů a koček.

RECICORT 1,77 mg/ml + 17,7 mg/ml ušní kapky, roztok pro psy a kočky

Přípravek s kombinací aktivních látek Triamcinoloni acetonidum a Acidum salicylicum ve formě ušních kapek určený k léčbě seboroické dermatitidy ušního boltce.

SEDADEX 0,5 mg/ml injekční roztok pro psy a kočky

Přípravek s účinnou látkou Dexmedetomidini hydrochloridum ve formě injekčního roztoku je indikovaný pro:

• neinvazivní, mírně nebo středně bolestivé zákroky a vyšetření vyžadující zklidnění, sedaci a analgezii u psů a koček.

• hlubokou sedaci a analgezii u psů při současném podání s butorfanolem pro vyšetření a menší chirurgické zákroky.

• premedikace psů a koček před uvedením do celkové anestézie a udržováním anestézie.

SOLVIDINE 200 mg/ml injekční roztok pro koně

Injekční přípravek s účinnou látkou Acetylcysteinum určený pro snížení viskozity tracheobronchiální sekrece při podpůrné léčbě chronických bronchopulmonálních onemocnění, doprovázených abnormální sekrecí a mukostázou u koní.

SPORIMUNE 50 mg/ml perorální roztok pro kočky a psy

Přípravek s účinnou látkou Ciclosporinum ve formě perorálního roztoku je indikovaný k léčbě chronických projevů atopické dermatitidy u psů a k symptomatické léčbě chronické alergické dermatitidy u koček.

THIAFELINE 2,5 mg potahované tablety pro kočky

THIAFELINE 5 mg potahované tablety pro kočky

Přípravky s účinnou látkou Thiamazolum ve formě tablet jsou indikovány ke stabilizaci hypertyreózy u koček před chirurgickým odstraněním štítné žlázy a k dlouhodobé léčbě hypertyreózy u koček.

THYROXANIL 200 μg tablety pro psy a kočky

THYROXANIL 600 μg tablety pro psy a kočky

Přípravky s účinnou látkou Levothyroxinum natricum ve formě tablet jsou indikovány k léčbě primárního a sekundárního hypotyroidismu.

TORPHADINE 10 mg/ml injekční roztok pro psy, kočky a koně

Přípravky s účinnou látkou Butorphanolum ve formě injekčního roztoku je analgetikum pro úlevu od bolesti. Přípravek je také indikován pro sedaci, pro premedikaci před celkovou anestezií a pro anastezii.

TRANQUIGEL 35 mg/g perorální gel pro psy a koně

Přípravek s účinnou látkou Acepromazinum ve formě pororálního gelu, určený k sedaci psů a koní.Zpět

Home page

Novinky

Nový produkt Availa Zn 100 EU

Představujeme nový produkt AVAILA Zn 100 EU, nutriční krmné aditivum pro hospodářská zvířata a drůbež

Nový přípravek Doxybactin

Představujeme nový přípravek DOXYBACTIN tablety pro psy a kočky

Nový přípravek Prevomax

Představujeme nový přípravek PREVOMAX injekční roztok pro psy a kočky

Nový přípravek Tranquigel

Představujeme nový přípravek TRANQUIGEL perorální gel k sedaci psů a koní

Nové přípravky řady FUMAGRI

Nově zařazujeme do sortimentu přípravky FUMAGRI

Nový přípravek Ophtocycline

Představujeme nový přípravek OPHTOCYCLINE, oční mast pro psy, kočky a koně

Nový přípravek pro skot - UNOMEC

Představujeme nový přípravek UNOMEC pour-on pro masný a mléčný skot

Novinka v sortimentu - Alphaderm Plus

Představujeme nový přípravek ALPHADERM PLUS, sprej pro psy k léčbě akutní dermatitidy

Nový přípravek pro psy a kočky-Myodine

Představujeme nový přípravek MYODINE k doplňkové anabolické terapii stavů u psů a koček

SEVARON s.r.o.
Palackého třída 163a
612 00 Brno
tel.: +420 541 426 370
fax: +420 564 403 201
e-mail: info@sevaron.cz
http://www.sevaron.cz