Pro veterináře


Jméno:
Heslo:

Kontakty

Odborní konzultanti

MVDr. Linda Czanderlová, Ph.D.
Specialistka na choroby prasat, malá zvířata

tel.: +420 777 714 156
e-mail: linda@sevaron.cz

MVDr. Michaela Michelčíková
Specialistka na choroby prasat

tel.: +420 774 034 990
e-mail: michaela@sevaron.cz

MVDr. Ladislav Lojda

Specialista na choroby drůbeže

tel.: +420 777 714 151
e-mail: ladislav@sevaron.cz

Ing. Jiří Odehnal
Specialista v oborech plemenářství a zootechnika

tel.: +420 774 034 231
e-mail: odehnal@sevaron.cz
MVDr. Barbora Ráčková
Specialistka na choroby prasat, genetika

tel.: +420 777 714 155
e-mail: barbora@sevaron.cz

MVDr. Michala Slaníková
Specialistka na choroby prasat

tel.: +420 774 010 703
e-mail: michala@sevaron.cz

Obchodní zástupci pro Českou republiku

Blanka Zýková

tel.: +420 777 714 152 
e-mail: blanka@sevaron.cz

obchodní zástupce pro kraj Karlovarský, Plzeňský, Jihočeský a Středočeský

Ivana Maršálková

tel.: +420 775 034 156
e-mail: ivana@sevaron.cz

obchodní zástupce pro kraj Jihomoravský, Moravskoslezský, Zlínský, Olomoucký a Vysočina

Jarmila Šanderová

tel.: +420 608 316 166
e-mail: jarmila@sevaron.cz

obchodní zástupce pro Prahu a okolí

Obchodní zástupce pro Slovensko

Ivana Maršálková

tel.: +420 775 034 156
e-mail: ivana@sevaron.cz


Diagnostická laboratoř

Mgr. Dita Kellnerová
Vedoucí laboratoře

tel.: +420 777 714 157
e-mail: laborator@sevaron.cz

Mgr. Marcela Gambová
Manažer kvality

tel.: +420 603 420 697
e-mail: marcela@sevaron.cz

Informace o výsledcích a o poskytovaných vyšetřeních

tel. kancelář: +420 541 426 376
tel. laboratoř: +420 541 426 378
mobil: +420 777 714 157
fax: +420 564 403 201

 

Bc. Michaela Kršková
Konzultant Diagnostické laboratoře

tel.: +420 776 034 166 
e-mail: konzultant@sevaron.cz

 

Svozová linka
Tel.: +420 777 714 158

Výzkum, výroba autogenních vakcín

MVDr. Petra Strnadová
Vedoucí výroby a výzkumu

Tel.: +420 777 714 212 
Email: petra@sevaron.cz

Mgr. Kateřina Bártová
Manažer kvality

Tel.:+420 777 714 154
Email: vyroba@sevaron.cz

Informace o výrobě autogenních vakcín

Tel.: +420 777 714 212 
Email: petra@sevaron.czvyroba@sevaron.cz

Zahraniční obchod, distribuce

Mgr. Kateřina Žižlavská

Kvalifikovaná osoba pro distribuci

tel.: +420 777 714 188
e-mail: katerina@sevaron.cz

MVDr. Zuzana Tomáštíková, Ph.D.

Zástupce kvalifikované osoby pro distribuci

tel.: +420 608 034 166 
e-mail: regulatory@sevaron.cz

Farmakovigilance

MVDr. Linda Czanderlová, Ph.D.

Osoba odpovědná za farmakovigilanci

tel.: +420 777 714 156
e-mail: linda@sevaron.cz

Mgr. Kateřina Žižlavská

Zástupce osoby odpovědné za farmakovigilanci

tel.: +420 777 714 188
e-mail: katerina@sevaron.cz

Registrace

MVDr. Zuzana Tomáštíková, Ph.D.
Registrační manažer

tel.: +420 608 034 166 
e-mail: regulatory@sevaron.cz


Sklad

Adam Žižlavský 
Vedoucí skladu

tel.: +420 777 714 158
e-mail: adam@sevaron.cz

 

Adam Koch 
Skladník, řidič

tel.: +420 774 034 001
e-mail: koch@sevaron.cz

Kancelář

Kateřina Šaldová

tel.: +420 775 034 166 
e-mail: saldova@sevaron.cz

Hana Kalovská

tel.: +420 777 714 153 
e-mail: hana@sevaron.cz

 

Jana Vodáková

Účetní 
e-mail: ucetni@sevaron.cz

 

Lukáš Pospíšil

tel.: +420 777 714 159
e-mail: lukas@sevaron.cz

 

 

 

 

Lenka Matoušková

Recepční

Tel.:+420 774 303 077
Email: lenka@sevaron.cz

 

 

Data map
Data map ©2018 Google
Data mapData map ©2018 Google
Data map ©2018 Google
Mapa
Satelitní


Sídlo společnosti:


SEVARON s.r.o.
Palackého třída 163a
612 00 Brno
tel.: +420 541 426 370
tel./fax: +420 541 426 371
e-mail: info@sevaron.cz

Provozovna Kuřim: Blanenská 2034/12b, 664 34 Kuřim

Otevírací doba skladu: po - pá 08:00 - 16:00 případně dle individuální telefonické domluvy

Kontaktní osoby:

 

 



Zpět

Home page

Novinky

Nový přípravek Tullavis

Představujeme nový přípravek TULLAVIS, injekční roztok k léčbě a metafylaxi onemocnění hospodářských zvířat

Nový přípravek Disinfectant Solution

Představujeme nový přípravek DISINFECTANT SOLUTION, hydroalkoholický roztok pro dezinfekci rukou

Nový přípravek Doxyprex

Představujeme nový přípravek DOXYPREX, premix pro medikaci krmiva

Nový přípravek Dycoxan

Představujeme nový přípravek DYCOXAN, perorální suspenze pro ovce a skot

Nový produkt Availa Zn 100 EU

Představujeme nový produkt AVAILA Zn 100 EU, nutriční krmné aditivum pro hospodářská zvířata a drůbež

Nový přípravek Doxybactin

Představujeme nový přípravek DOXYBACTIN tablety pro psy a kočky

Nový přípravek Prevomax

Představujeme nový přípravek PREVOMAX injekční roztok pro psy a kočky

Nový přípravek Tranquigel

Představujeme nový přípravek TRANQUIGEL perorální gel k sedaci psů a koní

Nové přípravky řady FUMAGRI

Nově zařazujeme do sortimentu přípravky FUMAGRI

Nový přípravek Ophtocycline

Představujeme nový přípravek OPHTOCYCLINE, oční mast pro psy, kočky a koně

Nový přípravek pro skot - UNOMEC

Představujeme nový přípravek UNOMEC pour-on pro masný a mléčný skot

Novinka v sortimentu - Alphaderm Plus

Představujeme nový přípravek ALPHADERM PLUS, sprej pro psy k léčbě akutní dermatitidy

Nový přípravek pro psy a kočky-Myodine

Představujeme nový přípravek MYODINE k doplňkové anabolické terapii stavů u psů a koček

SEVARON s.r.o.
Palackého třída 163a
612 00 Brno
tel.: +420 541 426 370
fax: +420 564 403 201
e-mail: info@sevaron.cz
http://www.sevaron.cz