Pro veterináře


Jméno:
Heslo:

Kontakty

Odborní konzultanti

MVDr. Linda Czanderlová, Ph.D.
Specialistka na choroby prasat, malá zvířata

tel.: +420 777 714 156
e-mail: linda@sevaron.cz
MVDr. Michaela Michelčíková
Specialistka na choroby prasat

tel.: +420 774 034 990
e-mail: michaela@sevaron.cz
MVDr. Ladislav Lojda
Specialista na choroby drůbeže

tel.: +420 777 714 151
e-mail: ladislav@sevaron.cz
Ing. Jiří Odehnal
Specialista v oborech plemenářství a zootechnika

tel.: +420 774 034 231
e-mail: odehnal@sevaron.cz
MVDr. Barbora Haráková
Specialistka na choroby prasat, genetika

tel.: +420 777 714 155
e-mail: barbora@sevaron.cz

 

Obchodní zástupci pro ČR

DiplMgmt. Iva Pivrncová

tel.: +420 774 034 001
e-mail: iva@sevaron.cz

obchodní zástupce pro kraj Ústecký, Liberecký, Královehradecký, Pardubický a východ Středočeského kraje

Blanka Zýková

tel.: +420 777 714 152 
e-mail: blanka@sevaron.cz

obchodní zástupce pro kraj Karlovarský, Plzeňský, Jihočeský a Středočeský

Ivana Maršálková

tel.: +420 775 034 156
e-mail: ivana@sevaron.cz

obchodní zástupce pro kraj Jihomoravský, Moravskoslezský, Zlínský, Olomoucký a Vysočina

Jarmila Šanderová

tel.: +420 608 316 166
e-mail: jarmila@sevaron.cz

obchodní zástupce pro Prahu a okolí

Obchodní zástupci pro SK

Lucie Těšíková

tel.: +420 778 034 166
e-mail: lucie@sevaron.cz

Diagnostická laboratoř

Mgr. Dita Kellnerová
Vedoucí laboratoře

tel.: +420 777 714 157
e-mail: laborator@sevaron.cz

 

Mgr. Marcela Gambová
Manažer kvality

tel.: +420 603 420 697
e-mail: marcela@sevaron.cz

Informace o výsledcích a o poskytovaných vyšetřeních

tel. kancelář: +420 541 426 376
tel. laboratoř: +420 541 426 378
mobil: +420 777 714 157
fax: +420 564 403 201

 

Bc. Michaela Kršková
Konzultant Diagnostické laboratoře

tel.: +420 776 034 166 
e-mail: konzultant@sevaron.cz

 

Svozová linka
Tel.: +420 777 714 158

Výroba autogenních vakcín

MVDr. Petra Strnadová
Vedoucí výroby a výzkumu

Tel.: +420 777 714 212 
Email: petra@sevaron.cz

Bc. Monika Kvitová
Manažer kvality


Email: vyroba@sevaron.cz

Informace o výrobě autogenních vakcín

Tel.: +420 777 714 212 
Email: petra@sevaron.czvyroba@sevaron.cz

Zahraniční obchod

Mgr. Kateřina Žižlavská

tel.: +420 777 714 188
e-mail: katerina@sevaron.cz

Registrace

MVDr. Eva Klemensová

tel.: +420 608 034 166 
e-mail: regulatory@sevaron.cz


Kancelář

Kateřina Šaldová

tel.: +420 775 034 166 
e-mail: saldova@sevaron.cz

Hana Kalovská

tel.: +420 777 714 153 
e-mail: hana@sevaron.cz

Lukáš Pospíšil

tel.: +420 777 714 159
e-mail: lukas@sevaron.cz

Adam Žižlavský

tel.: +420 777 714 158
e-mail: adam@sevaron.cz



Zpět

Home page

Najdete nás



SEVARON s.r.o.

Palackého třída 163a
612 00 Brno
tel.: +420 541 426 370
fax: +420 564 403 201
e-mail: info@sevaron.cz

IČ: 25505289
DIČ: CZ25505289
Společnost je plátcem DPH.

Společnost je registrována v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 28557.

Novinka - Dehelmint Plus

Představujeme nový přípravek DEHELMINT PLUS určený k léčbě smíšených infestací hlísticemi a tasemnicemi u psů

Novinka - Vetramil MET

Představujeme nový přípravek VETRAMIL MET určený jako doplněk při léčbě metritidy dojnic

Nový přípravek pro skot - HISTODINE

Představujeme nový přípravek HISTODINE indikovaný pro symptomatickou léčbu stavů spojených s uvolňováním histaminu u skotu.

Novinky v sortimentu

Představujeme nové přípravky SOLVIDINE určený pro koně a přípravky CEFABACTIN 50 mg, 250 mg, 500 mg a 1000 mg.

Novinky v sortimentu - DERMANOLON a RECICORT

Představujeme nové přípravky DERMANOLON a RECICORT určené k léčběseboroické dermatitidy u psů a koček.

Novinka v sortimentu - DOXYRON

Představujeme nový přípravek pro brojlery, krůty a prasata - DOXYRON.

Nové přípravky pro malá zvířata a koně

Představujeme nové přípravky THYROXANIL 200 μg, THYROXANIL 600 μg a TORPHADINE 10 mg/ml.

SEVARON s.r.o.
Palackého třída 163a
612 00 Brno
tel.: +420 541 426 370
fax: +420 564 403 201
e-mail: info@sevaron.cz
http://www.sevaron.cz