Pro veterináře


Jméno:
Heslo:

DDD - dezinfekce, dezinsekce, deratizace


Dezinfekce AMBICIDE

Širokospektrální alkalický dezinfekční přípravek biologicky odbouratelný s nízkou toxicitou, po aplikaci nezanechává rezidua. Díky obsahu kvarterních amoniových solí se zdvojeným řetězcem je 2x účinnější než jiné podobné prostředky a je též účinnější při nižších teplotách. Spolehlivě likviduje zárodky salmonel.

Insekticid AGITA

AGITA 10 ® WG je insekticidní přípravek s účinnou látkou nové chemické skupiny. Jde o postřikovou nástrahu ve formě vodorozpustného granulátu k hubení mouchy domácí, které se aplikuje nátěrem nebo postřikem.

Detergent BIOSOLVE E

Velmi účinný alkalický detergent určený k rychlému očištění znečištěných ploch stájí, účinně odstraňuje tukové složky a významně rozrušuje biofilm, který chrání viry, bakterie, bakteriální spory, kvasinky a plísně. Speciálně navržen k odstranění tuhých nahromaděných zaschlých výkalů a organických nečistot, zvláště tuku a mastnoty. Biosolve E je ideální pro použití v líhních a prostředí farem a na zpracovací zařízení jako jsou řetězy a nože. Je šetrný k přírodě - biologicky rozložitelný. Vytváří bohatou a hustou pěnu.
Jeho použitím připravíte podmínky pro optimální působení dezinfekce a snížíte čas asanace prostředí až o 40 %.
Další výhodou je jeho účinnost i ve tvrdé vodě a plná biologická odbouratelnost. Přípravek neovlivňuje činnost bioplynových stanic.

Detergent BIOSOLVE PLUS

Velmi účinný alkalický detergent určený k rychlému očištění znečištěných ploch stájí, účinně odstraňuje tukové složky a významně rozrušuje biofilm, který chrání viry, bakterie, bakteriální spory, kvasinky a plísně. Je šetrný k přírodě, není agresivní - 1% roztok lze používat bez masky. Vytváří bohatou a hustou pěnu.
Jeho použitím připravíte podmínky pro optimální působení dezinfekce a snížíte čas asanace prostředí až o 40 %.
Další výhodou je jeho účinnost i v tvrdé vodě a plná biologická odbouratelnost. Přípravek neovlivňuje činnost bioplynových stanic.

dezinfekce DISINFECTANT SOLUTION

Hotový hydroalkoholický gel pro profesionální použití určený pro dezinfekci rukou třením v agro-potravinářském průmyslu.

Detergent ECOFOAM PLUS

Alkalický přípravek, který je vysoce účinný při odstraňování všech organických nečistot. Vytváří bohatou a hustou pěnu. Vhodný na porézní povrchy.
Látky tvořící mycí složku snižují povrchové napětí a tím pronikají i do štěrbin za současného účinku dezinfekční složky louhu, který následně účinně likviduje viry, baktérie, bakteriální spory, kvasinky a plísně.

Suchá dezinfekce ENVIREX+

Dezinfekční sušicí prášek na bázi minerálních sloučenin pro hygienu podestýlky pro dobytek, prasata a drůbež.

Dezinfekce FUMAGRI HA

Fungicidní a baktericidní ošetření prázdných prostor vzdušnou cestou. Vhodné pro dezinfekci prostor pro chov hospodářských zvířat, líhní a sil. Prokázaná účinnost proti salmonelám, aspergilu a dalším bakteriím a plísním.

Dezinfekce FUMAGRI OPP

Fungicidní, virocidní a baktericidní ošetření prázdných prostor vzdušnou cestou. Vhodné pro zařízení pro chov, přípravu, přetváření, skladování  a dopravu potravin a krmiv. Účínná dezinfekce proti bakteriím včetně salmonel, plísním, virům, např. PRRS, influenza viry, virus onemocnění New-castle, virus infekční burzitidy a dalším.

Dezinfekce FUMAGRI Comfort

Vzdušná difuze přírodních esenciálních olejů a suchých aerosolů za přítomnosti zvířat.

dezinfekce struků DIP-IO 2500

Dezinfekce po dojení namočením struků laktujících zvířat.

Dezinfekce IODOFILM

Bariérový film na bázi jódu a kyseliny mléčné, se změkčovadlem pro vynikající a dlouhodobou péči o struky, připravený k okamžitému použití.

Dezinfekce KILCOX EXTRA

Vysoce účinný dezinfekční přípravek pro kontrolu kokcidiózy. Je účinný proti parazitům a baktériím.

Dezinfekce NOVODIP

Dezinfekční přípravek na bázi kyseliny mléčné a chlorhexidinu, na ošetření struků po dojení, připravený k okamžitému použití.

Dezinfekce VIRKON S

Univerzální a nejúčinnější dezinfekční prostředek s virucidním, baktericidním, sporicidním a fungicidním účinkem osvědčený dlouholetou praxí, určený k dezinfekci všech povrchů, vzduchu, vody, ordinací, potravinářských provozů i k dezinfekci vzduchu za přítomnosti zvířat a povrchů těl zvířat. Je zlatým standardem pro použití v dipech na dezinfekci obuvi při vstupech do stájí. Výjimečný v systému účinku, na něž nevzniká rezistence. Další obrovskou výhodou je jeho účinek za jakýchkoliv vnějších teplot bez nutnosti zvyšování koncentrace. Přípravek je plně biodegradovatelný a neovlivňuje činnost bioplynových stanic.

Dezinfekce VIROFOG - doprodej

Produkt, jehož účinnost je potencována vzájemně doplňujícími se složkami alkylačních činidel, což se projevuje výtečným mikrobicidním účinkem. Spolehlivě ničí bakterie, spory, plísně i viry. Vzhledem k dráždivosti koncentrátu je doporučena práce v ochranných pracovních pomůckách. Není určen pro použití za přítomnosti zvířat, po aplikaci a zaschnutí přípravku je nutné dobře odvětrat dezinfikovanou místnost.

Dezinfekce VIROPHOR 2,8%

Dezinfekční prostředek na bázi jódu se širokým spektrem účinku je určený pro dezinfekci povrchů a veterinární hygienu. Díky stabilizaci je dosaženo dlouhé doby použitelnosti. Složení zaručuje jen mírné zbarvení dezinfikovaných předmětů a povrchů.

Dezinfekce VIROSHIELD

Vysoce účinný dezinfekční prostředek na bázi glutaraldehydu a kvarterní amoniové soli vhodný pro aplikaci ve formě mlhy, pěny i roztoku. Přípravek se vyznačuje širokým spektrem účinnosti i v přítomnosti organického znečištění, není korosivní. Vzhledem k agresivním vlastnostem koncentrátu je doporučena práce v ochranných pracovních pomůckách. Není určen pro použití za přítomnosti zvířat.

Koloidní stříbro

Přípravek na bázi koloidního stříbra.
Koloidní stříbro účinně působí na bakterie, plísně i viry. Stříbro působí na mikroorganismy nepřímo rozkladem jejich enzymů, bez kterých nemohou existovat. Tento způsob účinku nevede ke vzniku rezistence, jako je tomu v případě antibiotik.Zpět

Home page

Novinky

Nový přípravek Tullavis

Představujeme nový přípravek TULLAVIS, injekční roztok k léčbě a metafylaxi onemocnění hospodářských zvířat

Nový přípravek Disinfectant Solution

Představujeme nový přípravek DISINFECTANT SOLUTION, hydroalkoholický roztok pro dezinfekci rukou

Nový přípravek Doxyprex

Představujeme nový přípravek DOXYPREX, premix pro medikaci krmiva

Nový přípravek Dycoxan

Představujeme nový přípravek DYCOXAN, perorální suspenze pro ovce a skot

Nový produkt Availa Zn 100 EU

Představujeme nový produkt AVAILA Zn 100 EU, nutriční krmné aditivum pro hospodářská zvířata a drůbež

Nový přípravek Doxybactin

Představujeme nový přípravek DOXYBACTIN tablety pro psy a kočky

Nový přípravek Prevomax

Představujeme nový přípravek PREVOMAX injekční roztok pro psy a kočky

Nový přípravek Tranquigel

Představujeme nový přípravek TRANQUIGEL perorální gel k sedaci psů a koní

Nové přípravky řady FUMAGRI

Nově zařazujeme do sortimentu přípravky FUMAGRI

Nový přípravek Ophtocycline

Představujeme nový přípravek OPHTOCYCLINE, oční mast pro psy, kočky a koně

Nový přípravek pro skot - UNOMEC

Představujeme nový přípravek UNOMEC pour-on pro masný a mléčný skot

Novinka v sortimentu - Alphaderm Plus

Představujeme nový přípravek ALPHADERM PLUS, sprej pro psy k léčbě akutní dermatitidy

Nový přípravek pro psy a kočky-Myodine

Představujeme nový přípravek MYODINE k doplňkové anabolické terapii stavů u psů a koček

SEVARON s.r.o.
Palackého třída 163a
612 00 Brno
tel.: +420 541 426 370
fax: +420 564 403 201
e-mail: info@sevaron.cz
http://www.sevaron.cz